Reklam Header

StEndüstri Radyo

İsim StEndüstri Radyo
Kategori Tematik
Genel Merkezi İSTANBUL

Şirketler Arası Pazarlama (B2B)

Recep Akbayrak’ın hazırlayıp sunduğu Şirketler Arası Pazarlama programında, KOBİ’lere başarılı B2B pazarlama örnekleri anlatılıyor.

Eve İş Götürme

Tüm gün boğuştuğumuz işlere bir sonraki güne kadar nokta koymak adına son değerlendirmeleri “Eve İş Götürme” programında yapıyoruz.

Reel Piyasalar

Çetin Ünsalan’ın hazırlayıp sunduğu Reel Piyasalar programına sektör temsilcileri ve her ölçekten KOBİ’ler konuk oluyor.

Kozan Demircan ile Dijital Gelecek

Kozan Demircan ile Dijital Gelecek programında, dijital dönüşüm ve endüstri 4.0 konuları sektör liderleriyle yapılan güncel söyleşilerle ele alınıyor.

Otomasyon Sohbetleri

Otomasyon alanında dünyadaki gelişmeleri yakından takip ettiğimiz programda, sektörün sorunları ve çözüm önerilerini konuşuyoruz.

Maliyet Düşürme Stratejileri

Firmaların maliyet düşürme konusunda neler yapabileceklerini, bu alanda doğru bilinen yanlışları ve Satın alma 4.0 kavramını konuşuyoruz.

Makinanın Gündemi

Makina sektöründeki son gelişmelerin nabzını tuttuğumuz programımızda, sektörün ithalat ve ihracat rakamlarının yanı sıra sorun ve çözüm önerilerini de inceliyoruz.

Fabrikalarda Enerji Maliyetleri Nasıl Sıfırlanır?

Enerjinin üretimi kadar tasarrufu da oldukça önemli bir konu başlığı. Peki Fabrikalarda Enerji Maliyetleri Nasıl Sıfırlanır?

Sanayide Enerji Verimliliği

Altuğ Karataş’ın hazırlayıp sunduğu Sanayide Enerji Verimliliği programında endüstri dünyasında gerçekleştirilen Enerji Verimliliği Uygulamaları konuşuluyor.

Robot Yatırımları

Cem Karatay’ın hazırlayıp sunduğu Robot Yatırmaları programına, sektör profesyonelleri konuk oluyor, sektörün sorunları ve çözüm önerileri konuşuluyor, üretim süreçlerine robotları entegre etmek isteyen firmalara, yatırımcılara rehberlik ediliyor.

Üretimi Otomatik Hale Getirenler

Murat Tanık’ın hazırlayıp sunduğu Üretimi Otomatik Hale Getirenler programına, otomasyon firmaları konuk oluyor.

Enerjisini Üreten Fabrikalar

Derya Kumtepe hazırlayıp sunduğu Enerjisini Üreten Fabrikalar programı ile bu iki sorunun cevabını arıyor. Fabrikalar kendi enerjisini nasıl üretebilir? Fabrikalar enerjisini nasıl verimli kullanabilir?

Endüstri Gündemi

Derya Kumtepe’nin hazırlayıp sunduğu Endüstri Gündemi programı ile tüm sektörlerde gelişen yeni teknolojiler, o sektörlerin yatırım gündemleri ve hedefleri markaj altına alınıyor.

İnşaat ve Malzeme

Yeliz Yirmibeş’in sunduğu programda, İnşaat ve yapı malzemeleri sektöründeki son gelişmeleri konuşuyor ve sektöre fayda sağlayacak konuları öne çıkarıyoruz.

Kadın Girişimciler

Cem Karatay’ın hazırlayıp sunduğu Kadın Girişimciler programında, iş dünyasında giderek artan etkinlikleri ve üstün başarıları ile sayıları artan her sektörden kadın girişimcilerin yanı sıra platform, dernek ve kuruluşların bu konudaki temsilcileri konuk oluyor.

Proses Çözümleri

Murat Tanık’ın hazırlayıp sunduğu Proses Çözümleri programı, proses otomasyonu, verimlilik, güvenlik ve bakım konularını ele alıyor.

İhracatın Yol Haritası

Can Karadut’un hazırlayıp sunduğu İhracatın Yol Haritası programında, KOBİ’lere ihracata yönelik yeni pazarlar hakkında deneyimsel bilgiler veriliyor.

Sektör Analiz

Dr. Turan Şişman’ın hazırlayıp sunduğu Sektör Analiz programında, sektörlerin sorunları ve çözüm önerileri ele alınıyor.

Makina ve Aksamları

Simge Soyel’in hazırlayıp sunduğu Makina ve Aksamları programı, sektörün yerli ve yabancı firmalarından konuklar ağırlıyor.

Teknoloji Gündemi

Murat Bayar’ın sunduğu Teknoloji Gündemi programında, Toplum 5.0’dan yeni ekonomideki genç girişimcilere, mobil teknolojiden piyasaya giren son model teknolojik ürünlere kadar, ekonomi gündemindeki teknolojiyi konuşuyoruz.

KOBİ Başarı Hikâyeleri

Aycan Çiftçi’nin hazırladığı KOBİ Başarı Hikâyeleri programı, başarılı girişimcilerin kendi anlatımıyla gün boyu ST Endüstri Radyo’da…

Sektörel Dernekler

Sektörel dernek yöneticileriyle söyleşiler…

Bir Sektör Üç Editör

Tüm sektörleri ele aldığımız programımızda, konuları üç editör birden yorumluyor, sorunları çözüm önerileri getirmeye çalışıyoruz.

Etekteki Taşlar

Hakan Ömer Gider’in hazırlayıp sunduğu program ile “Hayatından Satış Geçen Herkes” konuk olup, satışla ilgili dertlerini yani eteğindeki taşları döküyor.

Bahar'la İş Dünyası

Bahar Yıldırım’ın hazırlayıp sunduğu “Bahar’la iş Dünyası” programında her hafta iş dünyasındaki üst düzey yöneticiler ile birlikte farklı sektörlerin Dünya’daki ve Türkiye’deki dünü, bugünü ve yarını ele alınıyor. Ayrıca girişimciler için gelişime açık olan noktalar ile ilgili ipuçlarının da paylaşıldığı programda aynı zamanda madalyonun öteki yüzü de şeffaf bir şekilde masaya yatırılıyor.

B2B Satış

Şükrü Güdük’ün sunumuyla gerçekleşecek, B2B şirketler arası satış konusunda alanında uzman satışçıların konuk olduğu programda, KOBİ’ler satış performanslarını nasıl arttırabilir konusu, gerçek hayattan örneklerle ele alınacak.

KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru

Dr.Ö.Ü. Cüneyt Dirican konu uzmanları, akademisyenler ve sektör profesyonelleri ile birlikte iş dünyasına, KOBİ’lere, girişimcilere, esnaf ve çitfçiye dair güncel konuları, girişim ve fikirleri değerlendiriyor, Endüstri 4.0 ve sonrasına dijital koçluk ediyor.

Yeni Nesil Pazarlama

Onur Durmuşoğlu’nun hazırlayıp sunduğu “Yeni Nesil Pazarlama” programında her hafta pazarlama iletişimi üzerine yenilikleri konuşuyoruz.

Neuromarketing’den Dijital Pazarlamaya Programatik reklamcılıktan geleceğin pazarlama teknolojilerine kadar geniş bir yelpazede konuşacağımız programda her hafta sektörün önde gelen pazarlama uzmanlarını da konuk ediyoruz.

Topuklu Ekonomist

Öznur Sevme’nin hazırlayıp sunduğu Topuklu Ekonomist programında, devlet teşvikleri, KOSGEB destekleri, İŞKUR hibelerinin konuşulacağı melek yatırımcıların, girişimcilerin ve devletin bu konudaki temsilcileri ağırlanıyor.

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorumlar